שולחנות אוכל מעוצבים

אם אתם מחפשים שולחנות אוכל מעוצבים לסלון הביתי או לפינת האוכל, Studio Wood הוא המקום המתאים ביותר לפנות אליו. בסטודיו זה תוכלו להגשים את החלום שלכם ולהזמין את השולחן שעליו חלמתם מאז הילדות. זאת מכיוון שעבור הצוות המקצועי של הסטודיו בניית רהיטי העץ אינה עבודה שגרתית, אלא אמנות של ממש. מכל סוג של עץ – בין אם מדובר בזית, אורן, ארז או אלון – ניתן ליצור שולחנות, שידות, מדפים או ספריות מעוצבים מבלי לחזור על אותו העיצוב פעמיים.

לבחור שולחנות אוכל מעוצבים וליהנות מהתוצאה

רבים מאתנו היו מעוניינים לרכוש שולחן מעוצב, יפה ויוקרתי, אך לפני שעושים זאת, חשוב להביא בחשבון כמה דברים:

  • לבחור את הסטודיו הנכון – כאשר אתם מזמינים שולחנות אוכל מעוצבים מסטודיו, כדאי לוודא שמדובר בסטודיו אמין ומנוסה. כבר בפגישה הראשונה צריכים אנשי הצוות של הסטודיו לארגן עבורכם סקיצה ראשונית ולהקשיב לדרישותיכם. אינכן רוצים לבחור את הסטודיו לעץ הראשון שאת מספר הטלפון שלו אתם קוראים על המגנט שעל דלת ביתכם ולגלות כי שילמתם על תוצאה בלתי רצויה.
  • להתרשם מתיק העבודות – אנחנו נבדלים זה מזה בטעמי העיצוב שלנו. לפני הפנייה לסטודיו, תוכלו לוודא אם אתם אוהבים את סגנון העיצוב באמצעות בחינת תיק העבודות באתר האינטרנט של המעצב. 
  • לקרוא המלצות – סטודיו מקצועי הוא סטודיו מומלץ. בקרו בפורומים העוסקים בתחום האמנות מעץ וקראו המלצות של גולשים על סטודיו זה או אחר. כך תוכלו לגבש דעה לגבי הסטודיו המתאים לכם.
  • לשאול חברים – שיטה ישנה אבל טובה היא לבקש מהחברים להמליץ על סטודיו טוב לעבודה בנגרות. מעבר לכך, תוכלו לבקר בביתם ולהתרשם משולחן האוכל המעוצב העומד בסלון ביתם. ההתרשמות מקרוב יכולה לסייע לכם לקבל את ההחלטה לגבי בחירת הנגר הנכון.

כוחו של העיצוב

אנשים בוחרים להזמין שולחנות אוכל מעוצבים ואינם מסתפקים בשולחנות הרגילים, בגלל הצורך שבמטבח מעוצב. אחד הפריטים החשובים ביותר בכל מטבח או חדר אוכל הוא השולחן, ולכם לו מקודשת תשומת לב מיוחדת. דיירים לא מעטים מוכנים להמתין במשך כמה שבועות עד שייבנה ויעוצב השולחן שהם תמיד רצו לשלב עם השיש של המטבח, ארון העץ המעוצב והווילונות החדשים שנרכשו לאחרונה.

לקטלוג שולחנות האוכל שלנו