ריהוט כפרי

אם החלטתם לשלב בבית החדש שלכם ריהוט כפרי מעוצב, כדאי לעשות זאת דרך חברה מקצועית ואמינה. Studio Wood היא חברה שיש לה ניסיון של שנים בעבודה בעץ, והיא מציעה מגוון רחב של רהיטים מסוגי עצים מגוונים ואיכותיים כדוגמת עץ אגוז או אורז. הצוות ישמח לסייע לכם בבחירת חומרי גלם המתאימים, וכאן תוכלו להתרשם מיחס חם ואישי המגיע לכל לקוח.

ריהוט כפרי לבית מעוצב מן הטבע

קיימים רהיטים שונים מעץ שניתן לשלב בתוך הבית המעוצב בסגנון הכפרי. אלה כמה מהבולטים שבהם:

  • שולחן מעץ – השולחן הוא הרהיט הבולט ביותר בסלון או בחדר. השולחן הגדול מיועד לאכילת ארוחות משותפות ולמשחקי קופסה, ואילו שולחנות קטנים יותר משמשים את הדיירים בבית לצורך הכנת עבודות, כתיבה או שימוש במחשב. שולחן מעץ יוצר רוגע והרמוניה בחללי הבית. 
  • מדפים מעץ – מדפי העץ לא רק יפים אלא גם חזקים. בין אם אתם מעוניינים לשלב את מדפי העץ כדי לעטר את חדרי השינה ולמקם עליהם את הספרים שאתם אוהבים לקרוא, ובין אם אתם זקוקים למדפים האלה כדי לאחסן את מוצרי המזון במטבח, העץ יעניק להם את הייחודיות העיצובית המשפיעה על המראה הכללי של הבית.
  • שידות מעץ – השידות משמשות בדרך כלל כרהיט בחדר השינה. בתוך המגירות הרבות מאחסנים דיירי הבית בגדים שונים, ובכך חוסכים במקום ומעניקים לחדר השינה מראה אסתטי. שידות מעץ בהיר מעניקות רוגע לסביבה ותורמות לשינה הערבה של הדיירים.
  • ספריות – הספרייה מזוהה עם ריהוט כפרי, אולי יותר מרהיטים אחרים. ספריות מעץ נפוצות בבתים רבים של דיירים אוהבי ספר. ספריות אלה שומרות על איכות הספרים, מגנות עליהם מפני לחות ומעניקות לבית מראה של חכמה ודעת.

מרהטים את הבית בסגנון כפרי

עיצוב בסגנון כפרי הוא עיצוב המועדף על ידי רבים. יש אנשים המעוניינים להתחבר אל הטבע גם כאשר הם נמצאים בתוך הבית, ואין דרך טובה יותר מלהתחבר אל הטבע מרכישת ריהוט כפרי. הריהוט עשוי מחומרים טבעיים כמו עץ, וניתן לשלב עמו אלמנטים מן הטבע כדוגמת עציץ ירוק, עץ קטן, תמונות של נוף או שטיח חלוקי נחל – אלמנטים שהם חלק מגישת העיצוב הכפרי הדוגלת בשילוב עיטורים בתוך חלל החדר.

לקטלוג המוצרים שלנו