רהיטי עץ מלא

אם אתם מעוניינים לעצב ריהוט חדש לבית ולהביא ניחוח של מקוריות וטבעיות, Studio Wood כאן כדי לעזור לכם. בסטודיו מתמחים בבנייה ועיצוב של רהיטי עץ מלא ורהיטים מסוגים אחרים. הצוות המקצועי רואה בעבודה בעץ אמנות, ואתם זוכים ליהנות ממנה. בין אם אתם מעוניינים לבנות מדפים מעץ אשר יעטרו את חדר השינה של הילדים ויאחסנו את ספרי הקריאה, ובין אם אתם רוצים להזמין שולחן עץ מלא מעוצב כדי להדהים את האורחים שבאים לבקר אתכם, פנו ל- Studio Woodוקבלו שירות מקצועי.

מדוע אנשים רבים אוהבים רהיטי עץ מלא

העץ המלא הוא רכיב בלתי נפרד מרהיטים רבים היום. אלה כמה סיבות לכך שרהיטי עץ מלא הפכו למבוקשים בקרב רבים:

  • מתאים לסביבה של נוזלים – לרהיטים קיימת נטייה לדהות ולאבד צורה כאשר הם באים המגע עם נוזלים במשך תקופה ארוכה. רהיט עץ מלא, לעומת זאת, עמיד בפני רטיבות, ולכן ניתן להעמיד שידת עץ מלא בחדר האמבטיה לאחסון מגבות או שולחן אוכל מעץ מלא במטבח או בחדר האוכל.
  • מתאים לדואגים לאיכות הסביבה – רהיטי עץ מלא עשויים מעץ בלבד – חומר טבעי שלא עבר הליכים כימיים שונים. תהליך הייצור של רהיט עץ מלא ידידותי לסביבה ואינו כולל פליטה של רעלנים מסוכנים.
  • חזק מטבעו – העץ המלא הוא חומר חזק, ולכן הרהיטים העשויים ממנו יכולים להישאר שלמים גם כאשר הם עוברים טלטלה חזקה.
  • אפשר להחזיר לו את המראה החדש – מטבע הדברים רהיטי העץ נוטים להישרט ולהיפגע. שולחן האוכל במטבח סובל משריטות של סכינים ומזלגות באופן תמידי, וגם מדף העץ בחדר הילדים נפגע מדי פעם מידיהם של הילדים. המיוחד בעץ מלא הוא הגמישות שלו, והעובדה כי ניתן להחזיר לרהיט מראה חדש ובוהק באמצעות שיוף. 

רהיטי עץ מלא בבית

רהיט מעץ מלא הוא רהיט דחוס העשוי כולו מהחומר הטבעי הזה, ללא תוספת של חומרים נוספים – וזאת בניגוד לרהיטי עץ אחרים אשר כוללים גם חומרים אחרים. רהיטי עץ מלא בבית הפכו לנפוצים במהלך השנים. מבין המגוון הרחב של הרהיטים המוצעים היום מככב עץ זה בשולחנות, כיסאות, ספות, בסיסי מיטה או שידות ומתאים כרהיט לכל חלקי הבית.

לקטלוג המוצרים שלנו