רהיטים מעוצבים מעץ

מעוניינים לעצב את הבית בסגנון כפרי וקלסי אך לא יודעים לאיזה סטודיו לפנות? Studio Wood הוא סטודיו מקצועי לעבודות עץ אשר יוכל ליצור עבורכם כל פריט שרק תבקשו. ניתן, למשל, להזמין רהיטים מעוצבים מעץ בסגנון Glow in the Dark הזוהרים בחושך, וכן רהיטים בכל סוג עץ שרק תעלו על הדעת – עץ זית, אלון, אורן, אורז, סיסם ואפילו עצים ממוחזרים. ב- Studio Woodתקבלו שירות אמין ומקצועי, מבלי לוותר על יחס אישי. 

רהיטים מעוצבים מעץ – מה אפשר ליצור מעץ

רוצים להזמין רהיט מעץ, אך לא יודעים אם הוא יתאים לבית? חוששים שהעץ אינו עמיד דיו מפני רטיבות ושינויי מזג האוויר הפוקדים את הבית? באמצעות חומר הגלם הטבעי הזה ניתן ליצור מגוון רחב של רהיטים מעוצבים מעץ. אלה כמה מהבולטים שבהם:

  • שידות מעץ – השידות משמשות במגוון חדרים כמו חדר אמבטיה לאחסון מגבות או חדר שינה לאחסון בגדים. שידות מעץ מלא, למשל, עמידות בפני מים ולכן ניתן לשלב אותן בחדר האמבטיה. שידות מעץ בהיר מתאימות לחדר השינה ויוצרות אווירה רגועה ונעימה.
  • שולחנות מעץ – השולחן משמח אותנו בכל פינה. הילדים מכינים שיעורי בית ליד השולחן הגדול בסלון, וכל המשפחה מתאספת סביבו לארוחת ערב גדולה או לסעודה חגיגית בחגים. ישנם גם שולחנות קטנים המיועדים יותר לכיבוד קל או לשתייה חמה בבוקר. מכיוון שהשולחן הוא אחד הרהיטים המרכזיים ביותר בחדר, מומלץ להשקיע בעיצובו.
  • מדפי עץ – המדפים הם רהיטים חזקים אשר נועדו להחזיק מוצרים כמו צנצנות מזון (סוכר, אורז, עדשים) או ספרים עבי כרס. משום כך, חשוב לבחור מדף עץ חזק כדוגמת מדף מעץ מלא ולוודא כי הוא מותקן כהלכה. 

רהיטים מעוצבים מעץ למראה כפרי של הבית

רהיטים מעוצבים מעץ מועדפים על מעצבי פנים ודיירים אשר מעוניינים להעניק לביתם עיצוב כפרי. עיצוב זה מתמקד בשימוש בחומרים מן הטבע, ואחד החומרים הבולטים שקיימים הוא העץ. שידת עץ קטנה בפינת החדר, שולחן עץ גדול במרכז, ספרייה או מדף, רהיטים אלה ואחרים הם המעניקים את הניחוח הטבעי לבית. עיצוב שכזה מתאים במיוחד לבית במושב או בקיבוץ הפונה אל מדשאה גדולה וירוקה, אך יכול גם להתאים לדירה הממוקמת בעיר תוססת כדי לשמש כאתנחתא שלווה לססגוניות שמסביב.

לקטלוג המוצרים שלנו