אתם עשויים לשאול "למה שיהיה לי אכפת מעץ משומש/ ממוחזר" ? אז ראשית נזכור שימוש בעץ ממוחזר מסייע בשמירה על העצים והיערות. קצת קיימות ודאגה לכדור הארץ אף פעם לא מזיקה!!! בסדר… ואם זה לא מספיק כדי לזכור שימוש בעץ ממוחזר ניתן לחסוך לא מעט כסף ועדיין לקבל רהיט או אלמנט עיצובי קלאסי ואפילו בעל מראה יוקרתי. הכול תלוי בגימור!!!

ברור שאם אתה לא מתחבר לתחושה הכפרית או המראה התעשייתי שנוצר בשימוש בעץ ממוחזר, אל תשתמש בו בביתך! אבל אנחנו ממליצים שתקרא עוד קצת מהמאמר הזה ותגלול מעט את הדף כדי לראות מה התוצאות שניתן לקבל מעץ ממוחזר, אולי עוד תשנה את דעתך.

אז בלי שהיות:

שולחן אוכל עשוי מעץ ממוחזר לא רק מעניק תחושה של חמימות לחלל, אלא גם מאפשר לנו לקבוע ולהשפיע ברוב במקרים על המראה שיהיה לו. באמצעות שימוש בגיוונים ולכות שונות אנחנו בהחלט יכולים לקבוע את אופיו ומראו הסופי של השולחן.

שולחן מעץ ממוחזר

 

זה רק נראה יקר! ארון המטבח הזה מיוצר מלוחות אורן משומשים. העץ אולי ממוחזר אבל הרהיט בהחלט נותן מראה שהרבה מאיתנו היו שמחים לקבל בחלל המטבח שלהם.

ארון מטבח מעץ ממוחזר

 

ריצוף…. בארץ אומנם פחות נהוג להשתמש בעץ אמיתי עבור ריצוף הבית, בעיקר משום שעץ אמיתי יקר מאוד. אבל בגינה אנחנו בהחלט נוהגים לעשות שימוש בעץ לטובת דק או שבילים. הנה שתי דוגמאות בהן נעשה שימוש בעץ ממחוזר. תודו שזה גאוני.

 

 

כבר עלינו על זה שקירות לא חייבים להיות לבנים או סטנדרטיים במראה שלהם מה שהכניס לשוק את עולם חיפוי היקרות. אז נכון מדובר בד"כ במוצר יקר מאוד, אבל מה קורה כאשר משתמשים מעץ משומש??? המחיר כבר לא יהיה כזה יקר ואת עיקר הכסף תשקיעו למבצע העבודה ואם קצת תושייה תוכלו לחסוך גם את זה.

 

 

חיפוי קיר מעץ ממוחזר

 

 

לסיכום  באמצעות עץ ממוחזר ניתן לייצר הרבה מוצרים הן באופן עצמאי והן באמצעות איש מקצוע. מספר אפשרויות הוא בלתי מוגבל. אם תעשו חיפוש קצר בגוגל תמונות או ב pinterest לצרוף המילים reclaimed wood furniture למשל אתם תופתעו מאוד מהתוצאות…..

לקטלוג המוצרים שלנו