ספסל לפינת אוכל

אם אתם מעוניינים להכניס לביתכם ספסל לפינת אוכל כדי לרענן את הפינה החביבה והחמימה עליכם, Studio Wood הוא הסטודיו הנכון עבורכם. כאן תקבלו את השירות המקצועי ואדיב הראוי, ותוכלו להזמין כל עיצוב שרק תעלו על דעתכם. לסטודיו ניסיון רב בעבודות עץ הכוללות לא רק ספסלים לפינת האוכל, אלא גם שולחנות מעוצבים, שידות, ספריות, מדפים וכדומה. כמו כן,Studio Wood מציע עבודה על כל סוגי העץ שתוכלו להעלות על הדעת.

ספסל לפינת אוכל – בוחרים את הספסל הנכון

לפני שאתם מכניסים את ספסל העץ לפינת האוכל הביתית שלכם, יש כמה דברים שכדאי להביא בחשבון:

  • ספסל לעיצוב כפרי – ספסל העץ מתאים במיוחד לפינת אוכל בפרט ולבית בכלל המעוצב בסגנון כפרי. עיצוב זה מושתת על שימוש בחומרים טבעיים כמו העץ, ולכן הספסל עצמו יכול להתמזג בקלות עם שאר הרהיטים שבבית.
  • ספסל לעיצוב המודרני – העיצוב המודרני מתאפיין בצורות הנדסיות המתמזגות עם המבנה של החללים בבית. הוא כולל פחות עיטורים על קירות ויותר שימוש בריהוט מינימליסטי. עם זאת, ניתן "לשבור" קצת את העיצוב באמצעות הכנסת פריטים מעץ המאפיינים יותר את העיצוב הכפרי, כדוגמת ספסל לפינת אוכל העשוי מעץ.
  • להתאים את הכרית לספסל – רבים אוהבים להניח כרית רכה על ספסל העץ בפינת האוכל כדי להרגיש בנוח. לא כל כרית תתאים לספסל העץ, ולכן מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום העיצוב לגבי הצבע והסוג של הכרית שתתאים לספסל המעוצב.
  • ניגודי צבעים – אחד היתרונות של הספסל לפינת אוכל הוא שניתן להזמין אותו מסוגים שונים של עץ – בהיר או כהה. סוגים אלה יאפשרו את הניגודים שבין ספסל בהיר לשולחן כהה ולהיפך. 

מעצבים את פינת האוכל

פינת האוכל היא הפינה החמימה ביותר בבית. סביב לשולחן הקטן שבפינת האוכל מתאספים כל בני הבית לארוחות משותפות בבוקר ובערב, ולא שוכחים לציין שמחות כמו ימי הולדת או חגים. מטבע הדברים, כל בני הבית דואגים לעיצוב הפינה החביבה עליהם, ולכן הם מזמינים ספסל לפינת אוכל העשוי מעץ ולעתים גם מעוטר בעיטורים שונים שנחרטו במיוחד על ידי אומן. ספסל העץ הוא שעושה את ההבדל בין פינת האוכל המושלמת לבין פינה שבה חסר פריט משמעותי ביותר.

לקטלוג הספסלים שלנו