מדף צץ למטבח מאלון מבוקע

Studio Wood הוא סטודיו מקצועי לעץ המנוהל על ידי אדם הפועל בתחום במשך 15 שנה. בשביל הצוות של הסטודיו העבודה בעץ היא לא רק דרך לבנות רהיטים, אלא גם אמנות. כך, מדפים מעץ, שולחנות, כיסאות או כל מיטה – כולם עוברים תהליך עדין של בנייה ועיצוב, בהתאם לדרישות של כל לקוח ולקוח. ב- Studio Wood השמים הם הגבול: ניתן להזמין שורה ארוכה של עיצובים וכל לקוח מקבל את היחס האישי המגיע לו.

יתרונות מדפים מעץ על פני מדפים העשויים מחומרים אחרים

צריכים להתקין מדף ספרים בחדרו של הילד? המדף במטבח נשבר ואתם מעוניינים להחליף אותו? אלה כמה סיבות טובות להזמין מדפים מעץ ולא מחומר אחר:

  • חומר עמיד – העץ הוא חומר עמיד אשר אינו נסדק או נהרס בקלות, וגם אינו סופג ריחות רעים. התכונה האחרונה חיונית למדף בבית, מכיוון שזהו מקום הספוג בריחות בכל עת – ריחות מאכלים מהמטבח, חומרי ניקוי ורחצה בחדר האמבטיה וכדומה.
  • חומר טבעי – העץ הוא חומר מן הטבע, וככזה הוא אינו רעיל ונחשב לידידותי לסביבה. בניגוד לחומרים כמו פלדה, בטון או אלומיניום, העץ מצריך שימוש מופחת באנרגיה.
  • חומר יצירתי – העץ הוא חומר גמיש, ולכן ניתן ליצור מדפים בשלל צורות ועיצובים, בהתאם להזמנה שביצע הלקוח.
  • חומר רב שימושי – העץ מככב בכל רהיט שניתן להעלות על הדעת – ארונות בגדים, כיסאות מעץ, שולחנות, ספריות וכדומה. 
  • חומר אסתטי – מעצבי פנים אוהבים את העץ. הוא יכול להשתלב עם פריטים רבים בתוך החלל, בייחוד אם מדובר בעיצוב בסגנון קלסי או כפרי – ומעניק את המראה הביתי שרבים כל כך מעוניינים להשיג. מדפי עץ בחדר השינה, למשל, יוכלו להשתלב להפליא עם הווילונות העדינים בחדר. 

חשיבותם של מדפים מעץ

המדפים הם חלק בלתי נפרד מכל בית. הם מיועדים לאחסון הבגדים בארון, למיקום המגבות בחדר האמבטיה, לשמירה על מצרכי המזון במטבח ולהעמדת ספרים. מדפים מעץ הם מבין המדפים הנפוצים ביותר הקיימים בימינו. המראה העדין שלהם משרה רוגע על דיירי הבית. העץ הוא חומר טבעי המשדר חמימות, והוא גם מחבר אותנו אל העולם שבחוץ. היום, לא כולם מסתפקים במדפי העץ בחנות, ומזמינים מדפים מעוצבים לפי בקשה.

לקטלוג המדפים שלנו