מדפים למטבח

החלטתם להזמין מדפים למטבח העשויים מעץ? Studio Wood הוא הסטודיו שלכם. כאן תוכלו לקבל שורה ארוכה של עיצובים בסגנונות שונים (קלסי, כפרי או כפרי) מהעץ המועדף עליכם – אורן, אלון, עץ מיושן או אגוז. בסטודיו העץ המקצועי תקבלו שירות מטעם טובי הנגרים המנוסים, מבלי להתפשר על יחס אישי ותכנון מסודר ומאורגן של כל רהיט אשר תבקשו.

איך לבחור מדפים למטבח שישרתו לטווח ארוך

המדפים המשמשים אותנו במטבח צריכים להיות עמידים, מכיוון שעליהם ממוקמים מוצרים כבדים כמו צנצנות סוכר או אורז. אלה כמה טיפים לבחירת מדפים איכותיים:

  • להזמין מדפים מחברה טובה – כשמדובר במדפים למטבח אין מקום לפשרות. אינכם רוצים לגלות כעבור זמן שהמדפים קורסים מעומס המוצרים שעליהם. מסיבה זו, חשוב לפנות לחברה טובה המייצרת את המדפים האלה ולאחר מכן מתקינה אותם במקצועיות אצלכם בבית.
  • לבחור מדפים מעץ – מדפים למטבח עשויים בדרך כלל מעץ ולא בכדי. לעץ שני יתרונות מרכזיים. ראשית, העץ הוא חומר עמיד אשר אינו נסדק בקלות ואינו סופג את ריחות הבישולים שכה אופייניים למטבח הביתי. שנית, הוא אהוב בשל הפן האסתטי – המרקם היפה של העץ מעניק יופי למטבח. מדובר בחומר גלם גמיש אשר באמצעותו ניתן ליצור מדפים מעוצבים למטבח. 
  • לבחור את סוג העץ – ניתן לבחור את העץ שממנו יהיו עשויים המדפים במטבח שלכם. אלה יכולים להיות מדפים מעץ אלון או מעץ מיושן. אם אתם מתלבטים בסוג העץ המתאים ביותר, מומלץ להתייעץ עם מעצב פנים ועם נגר מקצועי.
  • לבצע השוואה – אם אתם מחפשים דרך לרענן את הבית במדפים חדשים למטבח, בצעו סקר שוק. האם זה משתלם? מהי הצעת המחיר הממוצעת? אילו חברות פועלות בתחום? כמו כן, אם יש לכם חבר שהזמין לאחרונה מדפים מעץ, זה הזמן לקפוץ לבקר אותו ולהתרשם מהעיצוב. 

מדוע חשוב להתקין מדפים למטבח

המדפים חיוניים לכל מטבח, בלעדיהם לא ניתן לאחסן מצרכי מזון חשובים בהישג יד. כך, כאשר מטגנים חביתה או תפוחי אדמה על מחבת, אפשר לגשת בקלות למלח או הפלפל המצויים על המדף הסמוך. מדפים למטבח מעוצבים מעץ הפכו לנפוצים יותר ברבות השנים. אלה מדפים חזקים ועמידים המתאימים למטבח מבחינה אסתטית ומעניקים לו את המראה החמים והנאה שלו.

לקטלוג המדפים שלנו