בא לכם להכניס מדפים למטבח במקום ארונות? כמה טיפים שיעזור לכם להחליט

מגמת המדפים בחלקו בעילי של מטבח במקום ארונות סגורים  קיימת כבר כמה שנים בעולם עיצוב הבית ולמרות שלא מדובר בקו עיצובי חדש עושה רושם שהטרנדיות שלו רק הולכת וגוברת. למרות שזה בהחלט לא סגנון שמתאים לכולם, זה יכולה להיות אופציה נהדרת למי שמעוניין במראה חדש, רענן ומודרני למטבח.  

אז אם אתם משתעשעים עם הרעיון של מדפים פתוחים במטבח שלכם הנה חמש סיבות שיעזור לכם להחליט.

אפשר לבדוק לפני שמשנים

תאמינו או לא מראה המדפים הפתוחים במטבח שלכם הוא משהו שתוכלו די בקלות לבדוק אם אתם מתחברים עליו ומרגישים אתו בנוח עוד לפני שתבצעו את השינוי. אתם יכולים פשוט להתחיל בכך שתסירו את דלתות ארונות המטבח שלכם ובכך יתאפשר לכם לראות אם המראה של המדפים הפתוחים בחלל המטבח ולהחליט אם מתאים או לא. אם כן, השלב הבא יהיה להחליף את הארונות במדפים פתוחים.

אפשר לשלב

גם אם אתם בטוחים שאתם רוצים להכניס מדפים פתוחים למטבח שלכם, לא חייב להפוך את כל ארונות המטבח למדפים פתוחים. אפשר לשלב בין השניים. שילוב של השניים מאפשר גמישות באחסון ובסידור של המטבח. את ארונות המטבח הסגורים ניתן לנצל לאחסון המסיבי ואילו את מדפי המטבח הפתוחים להשאיר לפריטים יותר דקורטיביים ומוצרים שאנחנו צריכים נגישים יותר מאחרים.

לנצל חללים ריקים במטבח

מדפים מעץ פתוחים הם אפשרות טובה למקומות מוזרים שאין להם שימוש במטבח. מדפים שיתאימו לאזור מסוים כמו סביב הדלת או בצדיי קולט האדים יכולים להוסיף לא מעט שטח אחסון שכרגע הוא סתם אזור מבוזבז.

לאספנים שביננו

מדפים למטבח במקום הארונות הסגורים הם אופציה נהדרת עבור אספנים. בין אם אתם אוהב לאסוף כלי זכוכית, כלי חרסינה סינים, כלי הגשה, ספלים וכל מה שביניהם, שימוש במדפים פתוחים במטבח יאפשר לכם לראות ולהציג לראווה את האוספים שלכם.

פתרון זול לריענון העיצוב במטבח

אם אי פעם ביצעתם חידוש לארונות המבטח אתם וודאי יודעים שמדובר בתקציב לא מבוטל. לעומת  זאת שילוב מדפים במטבח יכול לחוסך זמן וכסף. ניתן אפילו לבחור באפשרות בה משלבים ארונות סוגרים ומדפים פתוחים יחד. 

זה סופר נוח

אם אתם אנשים שאוהבים לארח ולבשל מדפים הם הנוחות האולטימטיבית של נגישת. הנוחות של שליחת היד ושליפת הכלי שאנחנו זקוקים לו מבלי לכלך את הידיות ודלתות הארון הוא נושא שמוכר מאוד למי שאוהב לבשל במטבח. תוסיפו לזה את הקלות בה ניתן לשלוח את האורחים לקחת עוד צלחת, מבלי שנצטרך לתת הוראות ומסלול לפני היציאה לכיוון המטבח.   

תחושה של מקום ואויר

אם המטבח שלכם קטן מדפים פתוחים יעניקו לו מראה קצת יותר גדול מרווח ואוורירי .

לסיכומו של עניין, מדפים מעוצבים פתוחים במטבח הם פתרון, קל, נוח וזול יותר מהחלפת כל ארונות המטבח. המטבח מקבל מראה מעוצב ומרווח. אז אם בא לכם לרענן קצת את מראה המטבח ולהוסיף לו כמה מדפים מעץ מלא אנחנו ב studio-wood  נשמח לעצב עוברכם מדפים שיתאימו בדיוק לצורכי המטבח שלכם.

לקטלוג המדפים שלנו